wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img

Przyjedź na Targi AGRO-PARK w Lublinie!

spot_img

Interesujesz się nowymi trendami w branży rolniczej? Poszukujesz specjalistycznej wiedzy z sektora AGRO? Zaplanuj w kalendarzu udział w Targach Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie i zdobądź cenne kontakty oraz nowe doświadczenia.

Zimowy odpoczynek rolników powoli dobiega końca. Na początku marca wyjadą oni w pole, by rozpocząć szereg prac, które potrwają aż do jesieni. Wraz z nastaniem astronomicznej wiosny zaczną się niezbędne zabiegi pielęgnacyjne mające na celu prawidłowy wzrost roślin. Optymalne wykorzystanie każdego dnia ma wielkie znaczenie dla przyszłych plonów. Zanim jednak nastanie okres plac polowych, odbędą się Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie, które nie kolidują w żaden sposób z rolniczymi obowiązkami. Targi Rolnicze AGRO-PARK to wspólna inicjatywna dwóch podmiotów – Targów Lublin S.A. oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zorganizuj grupę – otrzymasz zwrot dojazdu

W tym roku Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie odbędą się w dniach 3-4 marca. XI edycja wydarzenia tradycyjnie odbędzie się na terenie Targów Lublin, dając rolnikom z Polski Wschodniej nie tylko możliwość zdobycia wiedzy, ale i porównania oferty kilku dostawców. – By zachęcić odwiedzających do udziału w Targach oferujemy dofinasowanie przyjazdu dla grup, które obowiązuje w sobotę, 3 marca – tłumaczy Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. – By z niego skorzystać należy zgłosić grupę liczącą 12 lub więcej osób do 28 lutego. Bilet wstępu dla grup oraz parking na terenie Targów Lublin jest bezpłatny, a kwota dofinansowania za kilometr wynosi 2 zł – dodaje.

Nowy sezon rolniczy za pasem

To, co wyróżnia Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie na rynku wydarzeń o podobnym charakterze, to długa tradycja, dynamiczny rozwój, a także grono wiernych wystawców i odwiedzających. Wizerunek Targów Rolniczych AGRO-APRK w Lublinie wynika z konsekwentnej ścieżku rozwoju, jaką realizują organizatorzy. – Najważniejszym celem Targów jest zapewnienie wystawcom jak najlepszych warunków wystawienniczych, dzięki którym będą oni mogli zaprezentować odwiedzającym możliwie najszerszą ofertę nowości produktowych oraz innowacyjnego sprzętu rolniczego na nowy sezon – podkreśla Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin. – Odwiedzający mogą liczyć na spotkanie z czołowymi dostawcami sprzętu rolniczego, którzy przywiozą do Lublina znane i sprawdzone marki. Prócz nowości wystawcy zaprezentują również dobrze znane pozycje asortymentowe, bez których żadne gospodarstwo nie może się obyć. Łącznie w Targach weźmie udział blisko 250 firm z całej Europy, które zaprezentują m.in. 20 marek ciągników – dodaje.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x