piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Przetestuj profesjonalnie swoją innowację dla rolnictwa

spot_img

Czy stworzyłeś innowacyjne rozwiązanie, które może przynieść pozytywne zmiany i ulepszyć metody stosowane w rolnictwie? Program Test Farms pomoże sprawdzić Twój agrotechniczny produkt lub technologię w rzeczywistych warunkach i zwiększyć szanse na komercyjny sukces!

Test Farms jest jednym z flagowych programów EIT Food, którego celem jest umożliwienie współpracy pomiędzy innowacyjnymi firmami z branży rolno-spożywczej, a rolnikami, którzy chcą przetestować, ulepszać i wdrożyć rozwijane innowacje.

EIT Food wspiera proces poprzez znalezienie odpowiedniego gospodarstwa i zainteresowanego rolnika, porady doświadczonych doradców i ekspertów rolniczych w trakcie testów oraz przekazuje grant w wysokości 3000 EUR na potrzeby testu.

Więcej informacji na temat procesu aplikacyjnego znajdziesz na stronie internetowej programu (https://www.eitfood.eu/projects/test-farms)

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x