wtorek, 27 lutego, 2024

Protest rolników w Ząbkowicach Śląskich. Utrudnienia na S8

spot_img

Dziś w Ząbkowicach Śląskich odbywa się protest. Grupa rolników rozpoczęła manifestację, przemieszczając się z transparentami przez przejście dla pieszych. Jak przekazała asystentka sztabowa Katarzyna Mazurek z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich obecni na miejscu są funkcjonariusze policji, którzy nadzorują ruch.

Protest rolników w Ząbkowicach Śląskich. Utrudnienia na S8
Zdjęcie poglądowe

Protest rolników rozpoczął się  ok. godz. 9.30 na drodze S8 w Ząbkowicach Śląskich. Jak przekazała asp. sztab. Katarzyna Mazurek z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich, „w proteście bierze udział ok. 25 rolników z transparentami, którzy przechodzą przez przejście dla pieszych”.

„Akurat na tym przejściu nie ma sygnalizacji świetlnej. Jednakże, policjanci, którzy zostali skierowani w to miejsce, kiedy ruch zbyt długo jest tamowany, regulują go ręcznie” – dodała asp. sztab. Katarzyna Mazurek.

Protest został wcześniej zgłoszony

Jak czytamy na Portalu Samorządowym – protest został wcześniej zgłoszony, a policja apeluje do kierowców o cierpliwość.

„Jeżeli będzie taka potrzeba, oczywiście policjant wychodzi w tym momencie, kieruje ręcznie tym ruchem. Piesi również są uczestnikami ruchu i muszą się stosować do jego sygnałów i poleceń” – zapewniła Katarzyna Mazurek. 

źródło: portalsamorzadowy.pl

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x