poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Powołano sztab kryzysowy rolników

spot_img

Jak relacjonuje Sławomir Izdebski postanowiono powołać sztab kryzysowy rolników.

Sztab powstał z uwagi na niezwykle trudną i skomplikowaną sytuację jaką mamy w rolnictwie. To nie jest już tylko piątka dla zwierząt ale tych problemów mamy coraz więcej. Spada produkcja trzody chlewnej, zagrożona jest hodowla drobiu w Polsce. Chcemy aby rolnictwo odbudować. Jednak to co robi rząd nie chcąc się z nami spotkać zmusza nas do tego, aby dalej kontynuować nasza współpraca w formie zarządzania kryzysowego. Wystąpiliśmy do Marszałka sejmu Elżbiety Witek z wnioskiem o przeprowadzenie debaty publicznej i domagamy się jej od kilku tygodni.

We wtorek o godzinie 10:00 spotykamy się w Senacie z Panem marszałkiem i występujemy z prośbą o przeprowadzenie debaty publicznej.Sztab przede wszystkim ma zająć się kryzysem wywołanym w rolnictwie. 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x