środa, 17 lipca, 2024
spot_img

POLAGRA-PREMIERY nareszcie w realu!

spot_img

W dniach, 14-16 stycznia 2022 roku, w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY. Dziewiąta edycja Targów będzie jednocześnie pierwszym halowym wydarzeniem targowym po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. 

Innowacje i światowe premiery!

Organizatorzy i przyszli uczestnicy tej prestiżowej imprezy już teraz zapowiadają prezentacje wielu produktowych nowości, innowacyjnego sprzętu rolniczego na nowy sezon oraz liczne światowe premiery rynkowe. Cennym tego uzupełnieniem będą biznesowe rozmowy dystrybutorów oraz  producentów umożliwiające zawarcie długofalowych kontaktów handlowych i szeroką promocję usług, a także produktów.

Technika, uprawa i hodowla

MTR POLAGRA-PREMIERY, swym merytorycznym zakresem obejmie technikę, uprawę i hodowlę. Głównymi adresatami targów są rolnicy, właściciele i zarządcy gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcy. Z myślą o nich POLAGRA-PREMIERY ma być platformą wiedzy i wymiany doświadczeń oraz miejscem, w którym profesjonaliści z branży rolniczej będą mogli zapoznać się z szeroką gamą nowych technologii, maszyn oraz narzędzi. Będą też mogli wymienić się poglądami oraz koncepcjami  rozwiązań aktualnych branżowych wyzwań i problemów. Organizatorzy MTR POLAGRA-PREMIERY przygotowują też bogaty programowo panel merytoryczny targów składający się z cyklu konferencji seminariów, szkoleń i wykładów. 

Złoty Medal MTP!

Ważnym punktem programu MTR POLAGRA-PREMIERY będzie Konkurs o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli prestiżowy ekspercki plebiscyt. Jego celem jest nagrodzenie rolniczych produktów i usług, które wyróżniają się innowacyjnością, nowoczesnością i wytworzone są w oparciu o najwyższej klasy technologie. Dodajmy, że termin składania zgłoszeń do konkursu mija 30 listopada.

Program Hosted Buyers 

W ramach Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY, także w tym roku, kontynuowany będzie Program Hosted Buyers, którego celem jest rozwój wymiaru handlowego między polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy. A to poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych zagranicznych kupców z wybranymi przez nich wystawcami. Dzięki temu Targi odwiedzi ściśle wyselekcjonowana grupa kupców i kadra zarządzająca z całej Europy, a w szczególności dealerzy maszyn rolniczych i importerzy. Jak zapewniają organizatorzy Targów, to ogromna korzyść dla wystawców, ponieważ Program służyć ma zwiększaniu efektywności kontaktów oraz skracaniu czasu dotarcia do zagranicznych kontrahentów. Program zogniskowany jest w szczególności na region Bałkanów oraz państwa Europy Wschodniej i kontynentu Afryki.

Bezpłatne bilety i dofinansowanie grup

Organizatorzy MTR POLAGRA-PREMIERY rozprowadzać będą również bezpłatne bilety wstępu dla właścicieli gospodarstw i gruntów rolnych oraz hodowców planujących przyjazd do Poznania. Warunkiem pozyskania bezpłatnego biletu jest wejście i rejestracja na oficjalnej stronie internetowej MTR POLAGRA-PREMIERY. Organizatorzy Targów przewidują również korzystne dofinasowanie przejazdu dla grup zorganizowanych. Przy czym, grupę liczącą minimum 15 osób należy zgłosić najpóźniej do 4 stycznia 2022 roku. Dodajmy, że targowe bilety dla grup zorganizowanych także są bezpłatne. Warto też wspomnieć, że kierownictwo Międzynarodowych Targów Poznańskich, w trosce o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających, działa zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

Źródło i foto: MTP – MTR POLAGRA-PREMIERY

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x