czwartek, 22 lutego, 2024

We wtorek po południu na środkowym wschodzie pojawią się wiosenne burze [POGODA]

spot_img

Z wyjątkiem Pomorza gdzie nocami nadal jest często pomiędzy 0 a 5 stopni mamy już przeważnie od 4 do 10 stopni. Tak też będzie najbliższej nocy. Od okolic Lęborka po Słupsk, Szczecin, Gorzów Wielkopolski pojawią się nad ranem przymrozki przy gruncie. Im dalej na wschód tym cieplej. Na południu, w centrum i północnym wschodzie od 4 do 7 stopni, zaś na wschodzie kraju od 8 stopni do 10 w okolicy Przemyśla. Na zachodzie i północy noc sucha. Na wschodzie, południu, północnym wschodzie może pokropić deszcz.

W ciągu dnia na Warmii i Mazurach niebo rozpogodzi się do bezchmurnego nieba. Rozpogodzeń przybywać ma także na całym zachodzie, północy w tym na Kujawach, zachodnim, północnym Mazowszu i na północy Podlasia. Po południu słońce może pokazać się w całym kraju, jednak na wschodzie, południu i w centrum przeważać mają chmury. Na wschód od Warszawy i na południe od Białegostoku rozwiną się chmury z burzami i przelotnym deszczem. Najwięcej opadów od okolic Włodawy po Terespol, Siedlce, Brańsk.

Wiatr na zachodzie i w centrum słaby do 20 km/h z północy. Na północy, wschodzie oraz od Rzeszowa po Tarnów, Kraków umiarkowany w porywach do 30 km/h, zaś na Warmii i Mazurach do 35-40 km/h.

spot_img

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x