poniedziałek, 4 marca, 2024
spot_img

W poniedziałek rano największy mróz od Kwidzyna po Bartoszyce [POGODA]

spot_img

Przed nami bardzo zimne trzy doby. Jutro nad ranem najzimniej do -22/-17 stopni będzie w pasie od Sztuma, Kwidzynia po Pasłęk, Iławę, Olsztyn, Bisztynek, Bartoszyce. Od -19 do -16 temperatury pokażą na Podlasiu, Mazurach, reszcie Warmii. Na północy Mazowsza od -16 do -14 stopni. Na Kaszubach, Kujawach, Mazowszu, Ziemi Łódzkiej, Lubelszczyźnie, Wielkopolsce temperatura spadnie do -13/-9 stopni. Na północnym zachodzie i południu kraju około -8/-7 stopni. Niestety mimo pogodnego nieba na wschodzie, zachodzie i w centrum wiał będzie silny wiatr w porywach do 35-40 km/h powodując wymrożenia zbóż.

O świcie na Suwalszczyźnie oraz w pobliżu jezior mgły z szadzią. Jutro ostatecznie jeziora zamarzną i skończą się mgły. W poniedziałek niebo w całym kraju niemalże bezchmurne. Niestety wciąż na wschodzie i w centrum wiał będzie silny wschodni wiatr. Zimno. Na termometrach od -12 do -7 stopni.

Wieczorem na termometrach zobaczymy od -22 stopni na Podlasiu, Mazurach i Warmii do -18 stopni na Roztoczu, Podkarpaciu, Małopolsce do -16 w Świętokrzyskiem, Górnym Śląsku i Lubelszczyźnie. Nad resztą kraju od -13 do -9 stopni.

Wtorkowy poranek przyniesie od -30/-27 stopni w regionach podgórskich do -24/-20 stopni od Roztocza po Podkarpacie, Małopolskę do -21/-18 w Świętokrzyskiem, południu Mazowsza i Górnym Śląsku do -17/-15 na południu Opolskiego, północy Mazowsza i południu Podlasia do -14/-11 stopni nad resztą kraju.

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x