poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

W czwartek z wyjątkiem Roztocza i Podkarpacia pojawi się bardzo dużo słońca [POGODA]

spot_img

W nocy jedynie w regionach podgórskich Sudetów pojawią się przymrozki- Kłodzko, Szklarska Poręba, Karpacz. Na zachodzie około 3-4 stopni zaś na wschodzie, południu, północy i w centrum około 5-7 stopni na plusie. W nocy do północy popadać może jeszcze od Poznania po Gorzów oraz miejscami na południu kraju. Po północy na zachodzie, północy i w centrum sucho, na wschodzie wiecej chmur z których nad ranem od Rzeszowa po Kielce, Lublin miejscami pokropi deszcz.

Przed południem pokropi miejscami w pasie od Skierniewic po Kielce, Kraków. Po południu na zachodzie, południu i na środkowym zachodzie miejscami pojawią się słabe, punktowe przelotne opady. Popada na obszarze może 5-10%. Przeważać ma słońce a na Mazurach, Warmii i północy Mazowsza będzie zupełnie bezchmurnie. Mimo wysokich temperatur będzie rześko ponieważ powieje umiarkowany wiatr z północnego wschodu.

Kolejna noc będzie jeszcze pogodniejsza, ze słabszym wiatrem zatem będzie chłodniej. W piątek o poranku od 3 do 5 stopni a lokalnie temperatura spadnie do 1-2 stopni. O przymrozek będzie jednak cieżko z racji ciepłej ziemi i faktu, że 1-2 stopnie utrzymają się przez około 15-30 minut o najchłodniejszej porze doby.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x