wtorek, 25 czerwca, 2024
spot_img

W czwartek lokalnie nawet 30 stopni Celsjusza [POGODA]

spot_img

Można już śmiało napisać i myślę, że każdy z Warmii, Mazur, Kujaw, Pomorza, większości Wielkopolski i Ziemi Łódzkiej, północnego, zachodniego Mazowsza przeżywa największą suszę w historii. Jeszcze nie zdarzyło się, aby w całych powiatach zboża uschły na pniu bez względu czy to 3 czy 6 klasa gleby.

Niestety, prócz dwóch dni z niewielką szansą na opady: będzie to piątek i sobota powróci sucha, słoneczna aura a to oznacza, że deszcz może nie spaść nie tyle do żniw co do talerzowania upraw. Większa szansa na opady będzie na południu i częściowo wschodzie kraju.

W czwartek szansa na burze wystąpi tylko w regionach podgórskich. Być może jutro rano pojawi się aktualizacja z lokalną szansą na burzę w okolicy Suwałk, Ełku ale nie ma jeszcze pewności. Na wschodzie kraju w ciągu dnia rozwinie się sporo chmur i utrzymają się także kolejnej nocy dzięki czemu temperatura nad ranem nie spadnie poniżej 16-18 stopni.

W piątek pojawią się opady w całym kraju- ale będą to pojedyncze, lokalne, małych wielkości chmury opadowe. Popada na może 3-5% obszaru kraju.

Napisz komentarz

3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x