piątek, 31 maja, 2024
spot_imgspot_img

Przymrozki o poranku pojawią się tylko lokalnie i przy gruncie [POGODA]

spot_img

W nocy na zachodzie, północy i w centrum kraju pogodnie. Od Lubelskiego po Podkarpacie, Świętokrzyskie, Małopolskę pochmurno i ciepło. Na termometrach od 2 stopni w Mławie, Piszu do 3-4 stopni na zachodzie, północy i w centrum do 9-11 stopni na wschodzie i południu i nawet 12 stopni w Zamościu i Przemyślu. Mróz na 2 metrach pojawić się może w Kotlinie Jeleniogórskiej- do -2/-1 stopnia. Przy gruncie na Kaszubach, Wzniesieniach Mławskich, okolicy Słupcy, Inowrocławia, Giżycka przy gruncie może chwycić lekki przymrozek do -1 stopnia.

W czwartek na północy powieje silniejszy wiatr w porywach do 45 km/h z zachodu. W centrum, na zachodzie i wschodzie powieje umiarkowanie do 25 km/h a na południu bezwietrznie lub wiatr slaby do 15 km/h. Z upływem dnia na południu chmury zamienią się z bezchmurnym niebem zaś na północy zacznie się chmurzyć i po południu niebo będzie już szczelnie zasnute chmurami a wieczorem w rejonie Gdańska, Wejherowa, Braniewa, Ustki może pokropić deszcz.

Następnej nocy z czwartku na piątek lokalne przymrozki przy gruncie pojawią się na Roztoczu i Wzniesieniach Kolbuszowskich.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x