wtorek, 25 czerwca, 2024
spot_img

Przed nami suchy, rześki i bardzo słoneczny tydzień [POGODA]

spot_img

Nie ma dobrych wieści w pogodzie. Najbliższy tydzień przyniesie suchą, słoneczną pogodę. Powietrze płynąć ma z północy oraz chwilami ze wschodu i zachodu co oznacza dość wyrównane temperatury w ciągu dnia ale w zależności od kierunku wiatru noce będą się różnic nawet o 8 stopni.

Najbliższa noc cieplejsza- zachodzie, północy i południowym wschodzie nie mniej niż 7-10 stopni. Najzimniej od Podlasia po centrum i Dolny Śląsk gdzie nad ranem zobaczymy około 5-7 stopni.

W poniedziałek chmur przybędzie bo znajdzie się nad nami front chłodny. Front, który nie przyniesie opadów. Ale napłynie za nim we wtorek chłodniejsze powietrze i nocami znów około 3-6 stopni by ociepliło się w piątek i ponownie ochłodziło w sobotę. Wiatry będą się zmieniać w zależności z której strony frontu się znajdziemy.

Po kolejnym suchym tygodniu na północy i w centrum na polach zaczną być widoczne już znaczne straty w uprawach zbóż jarych ale także na łąkach po pierwszym pokosie, które mogą zostać przypalone przez słońce.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x