wtorek, 16 lipca, 2024
spot_img

Pogoda na najbliższe dni [POGODA]

spot_img

Najbliższej nocy pogodnie w całym kraju, a przymrozki powinny ograniczyć się tylko do okolic Kielc, Jędrzejowa, Miechowa, Krakowa. Na pozostałym obszarze na plusie, a od Zamościa po Rzeszów oraz na krańcach południowych nie mniej niż 8-11 stopni.

W niedzielę nieco więcej chmur pojawi się na zachodzie i tam wiatr powieje umiarkowanie z południa. Reszta kraju skąpana w słońcu i wiatr słaby z południa.

W poniedziałek na wschodzie kraju ochłodzi się. Nad ranem liczne przymrozki i mgły, potem niskie chmury i słońce błyśnie około południa, jednak ogrzeje powietrze tylko do 9-12 stopni. Centrum i południe kraju słoneczne i 15-16 stopni, a na zachodzie po południu zachmurzy się przy 14 stopniach i wieczorem popada deszcz w ilości 2-5 mm. Znacznie większy deszcz spadnie od Wrocławia po Opole, Katowice, Wieluń, Częstochowę we wtorek. Być może opady rozprzestrzenią się aż po Mazowsze, Podkarpacie, Mazury, Podlasie. Według prognoz w najbliższym czasie najmniej deszczu spadnie wzdłuż linii Bugu, wschodzie i północy Podlasia, Pomorzu Zachodnim oraz na północy Wielkopolski i Kaszub.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

Ok

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x