wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Do Polski wraca dynamiczna pogoda [POGODA]

spot_img

W nocy pokropi miejscami na Podlasiu, południu Warmii i Mazur oraz na północy Mazowsza. Nad resztą kraju sucho. Na termometrach o świcie od 1-2 stopni w rejonie Lęborka, Bartoszyc, Giżycka do 3-5 stopni na wschodzie, południu i w centrum. Najcieplejsza noc na zachodzie- Dolny Śląsk, Lubuskie, Wielkopolska, Kujawy: tu nad ranem około 7-9 stopni.

Wiatr przed południem na północy, zachodzie i w centrum zacznie się nasilać ze wschodu i północnego wschodu. Po południu powieje do 40-45 km/h. Deszcz przed południem pokropić może na wschodzie Kujaw, środkowym Mazowszu i północy Lubelskiego. Po południu sucho w całym kraju. Dużo chmur w dosłownym znaczeniu ugrzęźnie w wąskim pasie od południowego Podlasia, północy Lubelskiego po wschodnie, środkowe, zachodnie Mazowsze gdzie może być chwilami całkiem pochmurnie.

Najwięcej słońca tym razem na południu i północy kraju. Wieczorem chmurzyć zacznie się na zachodzie kraju co zwiastować będzie spore załamanie pogody na weekend. Wiatr w sobotę w centrum może wiać do nawet 60 km/h a na wybrzeżu środkowym do 70 km/h. Będzie wietrznie i z wyjątkiem północnego wschodu, częściowo centrum i północy gdzie ma być pogodnie towarzyszyć mają chmury.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x