sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Podhale zasypane śniegiem, rzeki na południu kraju mają stany ostrzegawcze i alarmowe [POGODA]

spot_img

Ulew ciąg dalszy.

W nocy ulewne opady deszczu przejdą przez wschód, południe i centrum kraju.

W drugiej połowie nocy rozpada się także na zachodzie, nad ranem na samej północy kraju. Temperatura wyniesie od 4/6 stopni na zachodzie i północy do 8 stopni w centrum i 10/14 stopni na wschodzie. Wiatr silny i porywisty w porywach do 65 km/h na nizinach. Na północy powieje do 85 km/h, a na wybrzeżu do ponad 100 km/h.

Pojawi się cofka w wyniku czego Żuławy zostaną podtopione, być może w dalszych godzinach również zalane.

W ciągu dnia na wschodzie i w centrum opady zanikną- w przelotnej postaci powrócą po południu i wieczorem. Na południu opady osłabną, ale nadal ma padać przez większość dnia. Na zachodzie i północy popada przez cały dzień- najmocniej na Ziemi Lubuskiej.

Temperatura wyniesie od 6-8 stopni na zachodzie i północy do 10 w centrum i na południu do 12-14 stopni na wschodzie.

Wiatr silny do godzin południowych. Potem stopniowo będzie słabł.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x