sobota, 13 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Po szkoleniu dobrze zbierzesz plony

spot_img

Co roku przed okresem żniw dla nowych użytkowników kombajnów New Holland przedstawiciele producenta u dealerów reprezentujących tę markę lub u samych rolników organizują szkolenie pod nazwą Harvest Masters. Mają one na celu zaprezentowanie budowy poszczególnych zespołów kombajnu i ich prawidłowego ustawienia do zbioru danej rośliny. 

Instruktorzy pokazują na danym typie kombajnu uczestnikom takiego szkolenia, jak najbardziej efektywnie i ekonomicznie użytkować nowo zakupiony sprzęt żniwny. Szkolenia są organizowane dla klientów, którzy zapili kombajn zbożowy, prasę BigBaler lub sieczkarnię.

Są one częścią pakietu przysługującego każdemu nabywcy nowej maszyny żniwnej. Warto zaznaczyć, że ta akcja szkoleń przedżniwnych jest organizowana od 2013 roku, a w sumie zostało w tym czasie przeszkolonych ponad 4500 użytkowników.

W trakcie szkoleń operatorzy nowych maszyn mają możliwość zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi w produktach marki New Holland oraz uzyskują wskazówki dotyczące sposobów osiągnięcia najlepszych wyników podczas prac polowych i optymalnego wykorzystaniu potencjału maszyny. Co roku są inne warunki zbioru, a i płodozmian się poszerza o nowe uprawy, które wymagają finalnego zbioru. Take szkolenie jest również okazją do dyskusji z ekspertami New Holland w zakresie specyficznych warunków pracy, z jakimi spotykają się podczas swojej praktyki użytkownicy. Skorzystanie z bogatego doświadczenia specjalistów New Holland jest niewątpliwie wartością dodaną szkoleń Harvest Masters.

Krzysztof Grzeszczyk
Krzysztof Grzeszczyk
Redaktor Naczelny, technika. Posiadam własne gospodarstwo rolne o profilu roślinnym i zwierzęcym, pochodzę z rodziny rolniczej i całe życie związany jestem z rolnictwem.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x