środa, 22 maja, 2024
spot_imgspot_img

Po gwałtownych burzach pogoda się uspokoi

spot_img

Po gwałtownych burzach w wielu regionach kraju w nocy do zachodniej Polski wkroczy kolejny front z przelotnymi opadami deszczu, które w drugiej części nocy i nad ranem nasilą się na Pomorzu Zachodnim, Środkowym a następnie odsuną się na wschód, w stronę Trójmiasta.

Na pozostałym obszarze sucho i tylko miejscami do północy na południu i wschodzie jeszcze popada. W ciągu dnia sucho i pogodnie powinno być na Dolnym Śląsku i Ziemi Łódzkiej- tylko punktowo spadnie przelotny deszcz. Na południu, wschodzie i północy pojawiać się będą przelotne opady deszczu- miejscami słabo zagrzmi. Będzie to rześki dzień.

Do 55 km w głąb lądu od wybrzeża temperatura nie przekroczy 20 stopni. Podobnie będzie po opadach deszczu w innych regionach kraju. Przed opadami temperatura podskoczy do 20-23 stopni na zachodzie, południu i w centrum i do 24-25 stopni na wschodzie kraju. Wiatr powieje słabo, po południu umiarkowanie do 20-35 km/h.

Łukasz Sieligowski 

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników