poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Odkryj przyszłość rolnictwa na specjalnym spotkaniu polowym Pola Klasy S z Syngentą!

spot_img

Przejdź na nowoczesną stronę rolnictwa! Syngenta zaprasza na specjalne wydanie spotkania polowego: Pola Klasy S. Wydarzenie odbędzie już 5 czerwca w Kostrogaju koło Płocka. Tematem przewodnim wydarzenia będą nowe technologie, czyli narzędzia rolnictwa precyzyjnego i rozwiązania biologiczne przeznaczone do ochrony upraw. Nie zabraknie bogatej kolekcji odmian Syngenty oraz technologii ochrony zbóż i rzepaku.

Nowoczesne technologie na pierwszym planie

Podczas spotkania Pola Klasy S, szczególna uwaga poświęcona zostanie nowym technologiom, takim jak narzędzie do skanowania gleby – Intera®Scan oraz zaawansowany system zarządzania gospodarstwem – Cropwise Operations. Będziecie mieli również okazję zapoznać się z bogatą kolekcją odmian rzepaku Syngenty, pszenicy i hybrydowego jęczmienia ozimego, a także nowatorskimi rozwiązaniami z zakresu ochrony upraw.

Innowacje w niezwykłej scenerii

Na spotkaniu Pola Klasy S będziecie mieli szansę zwiedzić mikropoletka uprawowe oraz skorzystać z prezentacji mieszalności produktów w specjalnej strefie eksperta. Dodatkowo, poznacie informacje na temat ekoschematów i otrzymacie wskazówki dotyczące punktowego wysiewu nawozu przy siewie kukurydzy dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jak Kverneland PUDAMA i Yara. Wszystkie atrakcje będą dostępne w nowej, atrakcyjnej formule, z możliwością korzystania z osłoniętego namiotu. Bez względu na pogodę, Syngenta zapewni komfortowe oglądanie i eksplorację.

Spotkanie odbędzie się w Gospodarstwie Rolnym Macieja Gralewskiego, które znajduje się w malowniczej wiosce Kostrogaj 29, Radzanowo, województwo mazowieckie. Możesz skorzystać z poniższych informacji, aby łatwo znaleźć miejsce:

Adres: Kostrogaj 29, Radzanowo

09-402 Płock

Współrzędne GPS: 52.566359, 19.747838

Udział w spotkaniu polowym wymaga wcześniejszej rejestracji, która jest możliwa poprzez stronę internetową: https://meepla.online/syngenta/pl/lp lub telefonicznie pod numerem 694 080 080 (9.00-17.00, od poniedziałku do piątku). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie www.syngenta.pl, gdzie znajduje się pełen program wydarzenia.

źródło: SYNGENTA

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x