czwartek, 22 lutego, 2024

Nowy dealer New Holland Agriculture Polska

spot_img

Do grona przedstawicieli marki New Holland Agriculture w Polsce dołączyła firma PW Księżopolski Wiesław Księżopolski z Wiśniewa.

Rodzinne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Księżopolski powstało w 1996r. Zajmuje się kompleksową obsługą rolnictwa w zakresie nowoczesnych rozwiązań do produkcji rolnej oraz środków żywienia zwierząt gospodarczych. W tym roku firma została autoryzowanym dystrybutorem marki New Holland, a także oferuje oryginalne części zamienne i usługi serwisowe.  Swoim działaniem obejmuje tereny powiatów: bialski, łosicki, łukowski, miński, siedlecki, węgrowski oraz sokołowski.

Wieloletnie doświadczenie  nauczyło nas rzetelności, systematyczności, a co najważniejsze bezpośredniego kontaktu z klientem.  Staramy się utrzymać kontakt z klientem na jak najwyższym poziomie. Wiedza naszych pracowników  pozwala nam profesjonalnie oraz solidnie obsługiwać gospodarstwa rolne. Dzięki temu, systematycznie poszerza się grono naszych klientów – mówi Damian Ługowski – Dyrektor Zarządzający PW Księżopolski.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Księżopolski

Siedlecka 6, 08-112 Wiśniew

Czynne: Pn-Pt 8:00-17:00
tel. 25 741 01 73
www.pwksiezopolski.pl
e-mail: agro@pwksiezopolski.pl

PW Księżopolski to solidny partner, znany i ceniony w regionie, posiada również bogate doświadczenie w branży rolniczej. To firma, która w 100% spełnia wymagania i standardy marki New Holland, a co za tym idzie dostarczy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie – podsumowuje Krzysztof Melon – Network Development Manager NH AG Polska.

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x