sobota, 13 lipca, 2024
spot_img

Niebawem znajdziemy się w objęciach kolejnego wyżu [POGODA]

spot_img

Wyż nie odpuszcza, chociaż się wycofuje. Niebawem znajdziemy się w objęciach kolejnego, innego wyżu i wtedy czeka nas większe ocieplenie.

W nocy przelotne opady mżawki występować będą na wschodzie i północy kraju. Miejscami delikatnie pomży w centrum. Na pozostałym obszarze sucho i pochmurno. Temperatura zatrzyma się na 4/6 stopniach, niezmiennie od kilku dni.

Nad ranem deszcz do 2-3 mm pojawi się na Pomorzu Zachodnim. W południe te opady przesuną się na Kaszuby, Żuławy, Warmię, zaś po południu nad Mazury i Suwalszczyznę. Mżawka możliwa jest jeszcze na wschodzie kraju. Po opadach na Pomorzu około południa pojawią się przejaśnienia i można liczyć na krótkie chwile ze słońcem. Rozpogodzenia po południu ogarną cały zachód i południowy zachód kraju i tam najcieplej- do 12 stopni w rejonie Jeleniej Góry. Na pozostałym obszarze około 7/8 stopni, zaś w rejonie mżawek, deszczu zaledwie 5/6 stopni powyżej zera.

Wiatr powieje słabo z południa do 25 km/h.

Od soboty znaczne ocieplenie.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x