wtorek, 16 lipca, 2024
spot_img

New Holland liderem numer 1 po raz piętnasty z rzędu! 

spot_img

Z podsumowania wyników rejestracji w 2023 roku wynika, że rolnicy kupili i zarejestrowali w sumie 10284 nowych ciągników rolniczych. Tak wynika z analiz agencji Martin&Jacob, która monitoruje rynek rolniczy. Największą liczbą wprowadzonych na rynek ciągników może się pochwalić marka New Holland. Zaskoczeni?

Udział w rynku dla marki New Holland to aż 17,44%

W sumie od stycznia do grudnia 2023 roku zarejestrowano 1794 niebiesko-białych ciągników. Daje to udział w rynku dla marki New Holland 17,44%. Warto zaznaczyć, że marka New Holland utrzymała fotel lidera w rynku rejestracji nowych ciągników po raz piętnasty z rzędu. Dobra passa trwa nieprzerwanie od 2009 roku. 

New Holland liderem numerem jeden po raz 15 z rzędu! 

Za co użytkownicy cenią maszyny New Holland? Między innymi za niezawodność. Producent ponownie udowodnił, że jego sprzęt sprawdza się na polskim rynku. Trzeba mieć świadomość, że w wymagającym dla rolników czasie wszystkie inwestycje w gospodarstwie muszą być dobrze przemyślane. Dlatego New Holland cały czas stawia na rozwój, innowacje i udoskonalanie maszyn po to, żeby każda zainwestowana złotówka przekładała się na maksymalną efektywność pracy w polu.

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x