środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Na horyzoncie widać pierwsze upały [POGODA]

spot_img

W nocy przelotne opady i burze możliwe będą od Leszna w Wielkopolsce po Wrocław i Kotlinę Kłodzką. Na wschodzie kraju niebo będzie pochmurne i chwilami popada mżawka- szczególnie wzdłuż Bugu. Na pozostałym obszarze pogodnie i sucho. Temperatura spadnie do około 5 stopni na północy, 8 stopni w centrum i 10-12 stopni na zachodzie i wschodzie.

Nad ranem prawie bezwietrznie na zachodzie kraju. Na południu, północy i w centrum wiatr słaby a na wschodzie od rana umiarkowany.

W ciągu dnia na zachodzie powieje słabo, natomiast na pozostałym obszarze umiarkowanie z północy. Środa na zachodzie i północy kraju z dużą ilością słońca i sucho. Na południu i w centrum na niebie rozwinie się sporo chmur i najwyżej pokropi. Natomiast na wschodzie od rana do wieczora pojawiać się będą opady- od mżawki z rana do przelotnych opadów deszczu w ciągu dnia. Temperatura najniższa na pochmurnym wschodzie- 13/15 stopni. Na południu i w centrum 17/18 stopni. Na zachodzie i północy- w tym na Kujawach do 20-22 stopni.

Na horyzoncie widać pierwsze upały. W okolicy Bożego Ciała temperatury w całym kraju przekroczą 22-24 stopnie. W pojedynczych dniach i miastach zobaczymy do 32 stopni.

Łukasz Sieligowski

E-prenumerata magazynu Agro Profil

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników