poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Mglista noc i poranek [POGODA]

spot_img

W nocy na wschodzie, południu, północy i w centrum w wielu regionach mgły i zamglenia. Na zachodzie od czasu do czasu pokropi deszcz. Temperatura nad ranem spadnie do +1 stopnia na wschodzie kraju, +4 stopni na południu, północy i w centrum do +7 stopni na zachodzie.

W ciągu dnia mgły już w całym kraju zostaną rozwiane. Od południa na Lubelszczyźnie, Kielecczyźnie oraz na zachodzie przybywać będzie słońca. Pod wieczór rozpogodzenia dotrą do centrum kraju. Na północnym zachodzie od czasu do czasu może pokropić deszcz.

Wiatr słaby, na wybrzeżu i Pomorzu Zachodnim umiarkowany.

Temperatura w południe podniesie się do +3 stopni na Podlasiu, +7 stopni na wschodzie i północy, +8 stopni w centrum, +9 stopni na zachodzie i południu. Najcieplej na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, południu Małopolski i Podkarpacia +11/+13 stopni.

W czwartek w większości kraju na niebie chociaż na chwilę pokaże się słońce. Ochłodzenie do którego dojdzie za 3 doby w większości kraju przyniesie tylko symboliczne opady. Wedle prognoz znacznie mocniej popada na wybrzeżu środkowym- lokalnie do ponad 15 milimetrów deszczu i śniegu.

 

Lukasz Sieligowski

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników