czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Medyka: Rolnicy wysypali 2 wagony ukraińskiej kukurydzy na tory! [WIDEO]

spot_img

Dziś protesty rolników rozlewają się na obszarze całej Polski, powodując utrudnienia komunikacyjne. Zablokowane są zjazdy i ronda. W Medyce rolnicy sfrustrowani obecną sytuacją wysypali 2 wagony kukurydzy na tory. 

Protest rolników w Medyce – 20 luty 2024 r.

Protestujący rolnicy w Medyce są wyczerpani. Przez dni i noce utrzymują swoje stanowisko, sprzeciwiając się napływowi ukraińskich produktów rolnych do Polski. Dziś w ramach protestu wysypali 2 wagony kukurydzy na tory.

Ambasador Ukrainy komentuje incydent w Medyce

Incydent w Medyce szybko został zauważony przed media. Wasyl Zwarycz, ambasador Ukrainy skomentował sytuację na portalu x (dawny twitter).

Zdecydowanie potępiamy wysypanie ukraińskiego zboża przez protestujących w Medyce. Policja powinna stanowczo reagować i ukarać tych, kto łamie prawo. To także brak szacunku do pracy ukraińskich rolników w warunkach rosyjskiej agresji, do siebie i innego człowieka. Wstyd i hańba, panowie!” — napisał.

Napisz komentarz

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Klemens
Klemens
1 miesiąc temu

Śp. Andrzej Lepper dobrze przewidział że będzie rewolucja rolników że upoma się o swoje . Wszyscy obywatele RP powinni się przyłączyć i pogonić tych którzy chcą zabrać im wolność i majątek. A te upadlinscy specjaliści i co są na terytorium RP niech biorą dupę i idą walczyc o swój kraj a nie wypowiadają się że n a portalach społecznościowych jaka to krzywda się im dzieje bo rolnicy rozsypują skażone zboże. Nie Żyje Wolna Polska

Vlastimil
Vlastimil
1 miesiąc temu

Poláci bravo, snad i my Češi se přestaneme těch eurošmejdů bát a vybojujeme si prosperující a klidné zemědělství a výrobu potravin. Bez nařízení EU.

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

2
0
Would love your thoughts, please comment.x