środa, 28 lutego, 2024

Lubelskie: buraki cukrowe w rowie

spot_img

W weekend na DK-17, obwodnicy Krasnegostawu doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowe, gdzie kierujący samochodem ciężarowym wraz z naczepą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wypadł z drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a ciężarówka zatrzymała się w przydrożnym rowie. 

W weekend po północy dyżurny komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na obwodnicy Krasnegostawu, na drodze krajowej nr 17 ciężarówka przewożąca buraki cukrowe wpadła do rowu.

Jak ustalili policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, kierujący samochodem ciężarowym m-ki Volvo wraz z naczepą jadący w kierunku Zamościa na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas tego zdarzenia.

Kierowca tira, 23-latek mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.

Policja apeluje o rozwagę i zachowanie rozsądku na drodze.

źródło/fot.: lubelska.policja.gov.pl

Pijany traktorzysta jechał całą szerokością drogi

spot_img
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników