czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Kwarantanna w Ministerstwie Rolnictwa

spot_img

Ryszard Kamiński, podsekretarz stanu w MRiRWZdalna praca resortu rolnictwa

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w dzisiejszym oficjalnym komunikacie potwierdziło, że resort został objęty kwarantanną. Stało się tak po tym jak u podsekretarza stanu Ryszarda Kamińskiego stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Zdalne wykonywanie obowiązków

Od dziś też członkowie Kierownictwa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi wykonują swoje obowiązki zdalnie. Jak zapewnia resort, wszystkie procedury przewidziane zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej zostały wdrożone. Wdrażane są też procedury wynikające z Planu ciągłości działania ministerstwa. Ministrowie pracują za pośrednictwem łączy internetowych w miejscach odbywania kwarantanny.

Ponadto, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi prosi zainteresowanych o kontaktowanie z resortem drogą e-mailową.

Robert Gorczyński
Źródło: MRIRW
Foto: MRIRW

Ładowarka teleskopowa Faresin Small 6.26 Agri Top

Kodeks Etyki Żywnościowej – zobowiązanie w obliczu kryzysu

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników