niedziela, 24 października, 2021
spot_img

Kwarantanna w Ministerstwie Rolnictwa

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Ryszard Kamiński, podsekretarz stanu w MRiRWZdalna praca resortu rolnictwa

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w dzisiejszym oficjalnym komunikacie potwierdziło, że resort został objęty kwarantanną. Stało się tak po tym jak u podsekretarza stanu Ryszarda Kamińskiego stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Zdalne wykonywanie obowiązków

Od dziś też członkowie Kierownictwa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi wykonują swoje obowiązki zdalnie. Jak zapewnia resort, wszystkie procedury przewidziane zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej zostały wdrożone. Wdrażane są też procedury wynikające z Planu ciągłości działania ministerstwa. Ministrowie pracują za pośrednictwem łączy internetowych w miejscach odbywania kwarantanny.

Ponadto, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi prosi zainteresowanych o kontaktowanie z resortem drogą e-mailową.

Robert Gorczyński
Źródło: MRIRW
Foto: MRIRW

Ładowarka teleskopowa Faresin Small 6.26 Agri Top

Kodeks Etyki Żywnościowej – zobowiązanie w obliczu kryzysu

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

[td_block_social_counter facebook="magazynrolniczy" style="style6 td-social-boxed" open_in_new_window="y" f_counters_font_family="394" f_network_font_family="891" f_counters_font_size="eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9" f_network_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjExIiwicG9ydHJhaXQiOiI5In0=" counter_color="#ffffff" counter_color_h="#ffffff" network_color="#ffffff" network_color_h="#ffffff" tdc_css="eyJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3NjgsInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiI0MCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3NjcsImFsbCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiNDAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19" twitter="AgroProfil" youtube="channel/UC_ihWVO4q56jp1TByKKa0yQ"]

Ostatnie artykuły