poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Kompaktowa ładowarka teleskopowa Bobcat dla rolnictwa

spot_img

Firma Bobcat wprowadziła na rynek nową super-kompaktową ładowarkę teleskopową TL25.60 AGRI. Nowy model rozszerza ofertę rolniczych ładowarek teleskopowych Bobcat zapewniających udźwig znamionowy do 4,3 t i wysokość podnoszenia do 7,5 m. Bobcat TL25.60 AGRI napędzany jest silnikiem wysokoprężnym D24 Stage V o mocy 75 KM. Ładowarka teleskopowa TL25.60 AGRI ma znamionowy udźwig roboczy 2500 kg, maksymalną wysokość podnoszenia 5,9 m oraz zasięg całkowity 3,3 m.

Doskonały komfort i wydajność

Wprowadzenie nowego modelu TL25.60 AGRI poprzedziła udana premiera jego odpowiednika dla budownictwa. Podobnie jak wersja dla budownictwa, ładowarka TL25.60 AGRI jest niewielka i zwrotna, co zapewnia znakomitą manewrowość na gospodarstwie. Bobcat TL25.60 AGRI zapewnia wiele funkcji, które przeznaczone są specjalnie dla klientów z sektora rolniczego. Ładowarka oferuje amortyzacje wysuwania wysięgnika, szeroki wybór ogumienia rolniczego, fotel z pneumatyczną amortyzacją, trzy poziomy pakietów AGRI a także elektrycznie sterowane lusterka wraz z funkcją odmrażania. Przestronna kabina zapewnia doskonały komfort podczas pracy. Jej duże drzwi wraz z ergonomicznymi poręczami znacząco ułatwiają wsiadanie.

Innowacyjne rozwiązania

Nowatorskie rozwiązania zastosowane w ładowarce Bobcat TL25.60 AGRI dają znakomity komfort pracy. Należą do nich opcje takie jak: funkcja pływającego wysięgnika, ustawienie maksymalnego kąta podnoszenia oraz opuszczania wysięgnika, a także automatyczne przełączanie kierunku pracy wentylatora. Łączy się to z wysoką produktywnością zapewnianą przez imponujący udźwig. Napęd hydrostatyczny oraz funkcja współdzielenia przepływu oleju zapewniają precyzyjne sterowanie na dowolnej wysokości.

Firma Bobcat jako jedyna posiada w swoich ładowarkach konstrukcję opartą na skrzyniowej ramie. Zapewnia to dużą ochronę wrażliwych podzespołów i daje możliwość pracy w najcięższych warunkach. Ładowarka Bobcat TL25.60 AGRI przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników.

Wszechstronność konstrukcji TL25.60 AGRI pozwala operatorowi wybierać z szerokiej gamy dostępnego osprzętu i różnych systemów jego mocowania. Nośnik Bob-Tach pozwala użytkownikom przyłączać nawet najbardziej zaawansowane modele osprzętu, które łatwo poradzą sobie z każdym zadaniem na gospodarstwie.

Filip Michalski
Filip Michalski
Od najmłodszych lat pasjonuję się rolnictwem i techniką z nim związaną a w szczególności tą z ubiegłego wieku. Każdy zabytkowy traktor, kombajn czy inna maszyna to dla mnie kawałek historii rolnictwa, który nieustannie fascynuje i inspiruje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x