wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Kompaktowe ciągniki Bobcat

spot_img

Do dobrze znanych maszyn Bobcat dołącza nowa linia ciągników kompaktowych. W ofercie są trzy platformy – serii 1000, 2000 oraz 4000. W sumie dostępnych jest dziewięć nowych modeli o mocy silnika od 25 do 58 KM. Ciągniki zostały zaprojektowane, aby spełniały różne potrzeby klientów. Pierwsze dostawy ciągników kompaktowych dla dealerów są planowane na luty.

Obejmą one w pierwszej kolejności takie kraje jak Włochy, Wielka Brytania, Polska i kraje Beneluksu. Kompaktowe ciągniki Bobcat mają różne rozmiary i moc silnika. Do wyboru jest przekładnia ręczna lub hydrostatyczna. Wszystkie mają napęd na 4 koła. Z innych opcji oferowany jest zaczep trzypunktowy lub cięgła dolne z szybkim opuszczaniem i struktura ochronna (ROPS) lub pełna zamknięta kabina.

Ciągniki z kabiną są wyposażone w klimatyzację, fotel amortyzowany, regulowaną kierownicę i intuicyjne, ergonomiczne elementy sterujące. Ciągniki można wyposażyć w przyłącza przednie, środkowe i tylne oraz wały odbioru mocy. Mogą one być wyposażone w niezależny WOM, automatyczny WOM, tempomat WOM, tempomat HST lub kontrolę uciągu, zapewniając optymalną produktywność i niezawodność. Warto zaznaczyć, że w standardzie dostępny jest system Bob-Tach w maszynach z ładowaczem czołowym. Pozwala on użytkownikom łatwo zmieniać różne rodzaje osprzętu.

Fot. Firmowe

Krzysztof Grzeszczyk
Krzysztof Grzeszczyk
Redaktor Naczelny, technika. Posiadam własne gospodarstwo rolne o profilu roślinnym i zwierzęcym, pochodzę z rodziny rolniczej i całe życie związany jestem z rolnictwem.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x