czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Kolejna odsłona strajków – rolnicy blokują Warszawę

spot_img

Dzisiaj rolnicy licznie zebrali się na Placu Zawiszy w Warszawie o godzinie 12.00 blokując drogi samochodami osobowymi.

Tutaj Michał Kołodziejczak, lider Agrounii, główny organizator blokady miasta.

,,Nie zgadzamy się z Piątką dla zwierząt i tym wszystkim co dzieje się teraz w Polsce”

Więcej obejrzyj TUTAJ

Wczoraj nie odbyła się Sejmowa Komisja Rolnictwa, a dzień wcześniej Senator Jan Maria Jackowski w wypowiedzi do radia mówił, że nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt trafi do zamrażarki. To powiało optymizmem, jednak rolnicy uważają, że to tylko mydlenie oczu i będą chcieli ją ,,przepchnąć” po cichu, pewnie w nocy. Potwierdziłą to również rzeczniczka PiS Anita Czerwińska, że PiS nie wycofuje się z piątki dla zwierząt.

Rolnicy się na to wszystko nie zgadzają i dzisiaj licznie zebrali się w Warszawie, najpierw w kilku miejscach m.in na Placu Zawiszy, a potem przemieszczali się powoli pod Sejm i siedzibę TVP.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x