środa, 22 września, 2021
spot_img

Już wystartowały Wielkopolskie Fora Rolnicze

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Do 1 marca br. odbywać się będą Wielkopolskie Fora Rolnicze. To 14. edycja wydarzenia, którego głównym organizatorem jest Wielkopolska Izba Rolnicza. Fora to dla wielkopolskich rolników okazja do bezpłatnej wymiany informacji, doświadczeń i do debaty z udziałem specjalistów, agroprzedsiębiorców, przedstawicieli instytucji działających na rzecz rolnictwa i samych rolników. Podczas spotkań poruszane będą najważniejsze aktualne sprawy dotyczące sektora rolno-spożywczego. Patronat nad tegorocznym cyklem forów objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda. 

Spotkania przez internet 

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, tegoroczne fora odbędą się w formie zdalnej – na zasadzie udziału w bezpłatnych webinariach.

W programie: prelekcje specjalistów i dyskusje podczas których będzie można zadać pytania prelegentom.

Spotkania odbywać się będą od 9 lutego do 1 marca z podziałem na poszczególne powiaty województwa wielkopolskiego – według następującego harmonogramu (początek wszystkich spotkań godz. 10.00): Kępiński, Ostrowski i Ostrzeszowski (9 lutego br.), Gnieźnieński i Wrzesiński (10 lutego br.), Kaliski i Pleszewski (11 lutego br.), Grodziski i Kościański (12 lutego br.), Jarociński i Krotoszyński (15 lutego br.), Koniński i Słupecki (16 lutego br.), Śremski i Rawicki (17 lutego br.), Wągrowiecki i Czarnkowsko-Trzcianecki (18 lutego br.), Poznański i Średzki (19 lutego br.), Kolski i Turecki (22 lutego br.), Szamotulski i Międzychodzki (23 lutego br.), Leszczyński i Gostyński (24 lutego br.), Chodzieski i Obornicki (25 lutego br.), Nowotomyski i Wolsztyński (26 lutego br.), Pilski i Złotowski (1 marca br.).

Zapisy w biurach lub na stronie

Wielkopolska Izba Rolnicza zaprasza rolników chętnych do udziału do wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem Biur Powiatowych WIR lub formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie internetowej WIR.

Źródło: WIR
Foto: Pixabay

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Śledź nas

23,377FaniLubię
567ObserwującyObserwuj
8,410SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x