piątek, 1 grudnia, 2023
spot_img

Jutro rolnicy tłumnie zjadą się do Warszawy!

Pod koniec stycznia w całym kraju odbyły się manewry rolnicze, które były ostrzegawczym sygnałem dla władz rządzących. Teraz rolnicy organizują ,,oblężenie Warszawy”, spodziewają się łącznie kilku tysięcy protestujących z całego kraju.

Na profilu Agrounii na Facebook’u czytamy:

Spotykamy się w środę 6.02.2019 przed Pałacem Prezydenckim. Zaczynamy o godz. 10:00.

Zalecany przez nas parking to Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki.

Jedna zorganizowana grupa z Wielkopolski (kondukt żałobny) wyruszy spod PKiN o godz. 9:30.

Wszystkich pozostałych zapraszamy prosto pod Pałac Prezydencki.

Zabieramy flagi, banery i szyldy. Ubieramy się ciepło. Niekoniecznie będzie ładna pogoda. Niekoniecznie przywita nas ciepło Pan Prezydent (liczymy że jednak przywita i uruchomi pozostające w jego dyspozycji narzędzia by chronić polskie rolnictwo).

Manifestacja wbrew nazwie ma charakter pokojowy. Zależy nam aby Pan Prezydent pochylił się nad problemami wsi i nie słuchał złych doradców, sprzedajnych związkowców tylko wsłuchał się w głos ludu, głos rolników i ich rodzin.

To My wiemy jak jest na wsi. Udawał minister latem że ma plan ‚plan dla wsi’. Teraz wiemy że był to plan na głosy wyborcze..

Drugi raz oszukać się nie damy na żadne okrągłe bądź jajowate stoły i porozumienia rolnicze pod przewodnictwem złodziejskiej ekipy.

Do zobaczenia w środę !!

#AGROpowstanie2019 trwa !

 

Na profilu Agrounii znajduje się również lista potwierdzonych województw i poszczególnych powiatów, które wezmą jutro udział w manifestacji.

fot. firmowe

dav
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x