poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Jutro na niebie sporo chmur [POGODA]

spot_img

Nad ranem w różnych regionach kraju temperatura spadnie w okolice 1-2 stopni powyżej zera, a lokalnie na północy, wschodzie i południu pojawią się przymrozki.

W ciągu dnia na niebie dużo chmur. Na przebłyski słońca można liczyć na północ od Lublina, Łodzi, Kalisza, Zielonej Góry oraz na krańcach południowych. Na pozostałym obszarze przeważnie pochmurno. Drobne przelotne opady deszczu mogą się pojawić miejscami na północy kraju.

Termometry wskażą od 3-4 stopni na wschodzie, poprzez 4-5 stopni na północy, południu i w centrum, do 7-8 stopni na zachodzie.

Wiatr słaby i umiarkowany. Nieco silniejszy na północy kraju

 

Łukasz Sieligowski 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników