piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Joskin Pro Days

spot_img

Już po raz 17. z kolei grupa Joskin zorganizowała branżowe dni otwartych drzwi w zakładzie w Soumagne. Na początku stycznia dla zwiedzających udostępniono halę wystawienniczą o powierzchni 15 tys. m², na której można było zapoznać się lub przypomnieć sobie sprzęt firmy Joskin i innych sprzedawanych przez nią marek. Mimo, że organizatorzy nigdy nie narzekali na brak frekwencji, to tegoroczna liczba odwiedzających przekroczyła najśmielsze oczekiwania. W dniach 3-8.01.2018 zakład odwiedziło ponad 10 tysięcy rolników i tym samym został pobity kolejny rekord frekwencji podczas Joskin Pro Days.  W ciągu tych sześciu dni każdy mógł zapoznać się z kulisami produkcji maszyn Joskin i obejrzeć imponujący park maszyn produkcyjnych, w jaki firma wyposażyła swoją fabrykę. Zwiedzanie zakładu było wyjątkową okazją, aby prześledzić kolejne etapy powstawania maszyn Joskin. Także tym razem firma proponowała gościom możliwość kontynuacji zwiedzania poprzez wizytę w swoim zakładzie Spaw-tech znajdującym się w pobliskim Andrimont.


Dla zwiedzających przygotowano liczne konkursy, w tym także specjalne skierowane do najmłodszych. Nie zapomniano również o gastronomii – na zgłodniałych widzów czekała tarta, hot-dogi czy tradycyjne klopsiki z frytkami. Jak informują organizatorzy, te ostatnie szczególnie przypadły gościom do gustu. W ciągu tych kilku dni zjedzono 2350 hot-dogów i niemal 1,2 tony frytek!

Firma Joskin już dziś zaprasza na kolejną edycję w roku 2019. Przyszłoroczna edycja będzie wyjątkowa, gdyż wpisze się w obchody 50-lecia marki. |PR
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x