czwartek, 22 lutego, 2024

Nagrody za innowacje dla Case IH na targach Fieragricola 2018

spot_img

Podczas targów Fieragricola 2018 marka Case IH otrzymała aż 4 wyróżnienia za innowacyjne rozwiązania. Dwa Złote Liście (Gold Leaf) to zasługa nowego układu automatyzacji skrętu na uwrociu AFS AccuTurn oraz nowego ciągnika Maxxum Multicontroller z przekładnią Semi-Powershift ActiveDrive 8. Kolejne – tym razem Srebrne Liście (Silver Leaf) – marka Case IH otrzymała w ramach wyróżnienia nowego przegubowego ciągnika wysokiej mocy Quadtrac CVX oraz adaptacyjnego układu kierowniczego. Ceremonia wręczenia nagród miała miejsce w centrum konferencyjnym Palazzo della Gran Guardia we włoskiej Weronie, w przeddzień Międzynarodowych Targów Technologii i Maszyn Rolniczych Fieragricola 2018. Przyznawane wspólnie przez organizatorów wydarzenia oraz magazyn L’Informatore Agrario, nagrody te wyróżniają najbardziej zaawansowane technologicznie produkty wprowadzone na rynek w sektorze rolniczym w 2017 r. Szczególna uwaga przykładana jest do wprowadzonych w każdym z produktów nowych technologii, ich wpływ na równoważenie rozwoju środowiskowego i gospodarczego, udoskonalenia w zakresie jakości produktu, jak również przyjazność dla użytkownika z punktu widzenia klienta.

Osvaldo Brigatti, Marketing Manager Italy Case IH (od lewej) i Ivano Frongillo, Business Director Italy Case IH

Rolnicy na całym świecie coraz bardziej uświadamiają sobie korzyści, jakie rozwój nowych technologii i zaawansowane rozwiązania zintegrowane w najnowszych produktach Case IH przynoszą ich przedsiębiorstwom w zakresie zwiększenia wydajności produkcyjnej, komfortu operatora i redukcji kosztów. Wszyscy jesteśmy więc zaszczyceni, że te nowe technologie zostały docenione za pośrednictwem tak prestiżowych wyróżnień – mówi Peter Friis, dyrektor ds. marketingu handlowego Case IH na obszar Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA). |PR

 

spot_img
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x