sobota, 13 lipca, 2024
spot_img

Infoday z propozycją dla rolników

spot_img

30 stycznia 2020 r., w godz. 9.00-17.00, w Brukseli, w obiektach DG AGRI (Dyrekcja Generalna Rolnictwa i Rozwoju Wsi) oraz CHAFEA (unijna Agencja Wykonawcza ds. Konsumenta, Zdrowia, Rolnictwa i Żywności), zorganizowany zostanie dzień informacyjny (tzw. Infoday).
Głównym jego celem będzie: prezentacja możliwości wynikających z Rocznego Programu Prac KE na 2020 r., zaproszenie do składania wniosków oraz informowanie o kryteriach kwalifikowalności projektów.

Oferta dla rolnictwa

Komisja Europejska w szczególności zaprasza beneficjentów zainteresowanych składaniem propozycji programów promocyjnych i informacyjnych, realizowanych w ramach mechanizmu Wspólnej Polityki Rolnej, pod nazwą: „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych na rynkach wybranych produktów rolnych”,
Podczas dnia informacyjnego (Infoday), będzie można również zapoznać się z doświadczeniami beneficjentów wcześniejszych programów promocyjnych, a także z przykładami udanych kampanii. Ważnym punktem programu będą spotkania umożliwiające nawiązywanie współpracy z potencjalnymi partnerami projektów.
Obecnie trwa akcja informacyjno-przygotowawcza do Infoday w Brukseli.
Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło: www.kowr.gov.pl

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników