niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img

III Międzynarodowe Agro Targi Wschód

spot_img

Zapraszamy wystawców i odwiedzających na trzecią edycję Agro Targów Wschód – plenerowych targów rolniczych odbywających się przy węźle „Przemyśl” autostrady A4 (Skołoszów, ul. Przemyska 37; 37-550 Radymno), zaledwie pół godziny jazdy autostradą od Rzeszowa. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8-9 czerwca, w godz. od 9.00 do 18.00.

Podczas dwóch dni trwania targów, na powierzchni 20 hektarów będzie można zapoznać się z bogatą ofertą maszyn i urządzeń rolniczych, nowościami rynkowymi, ofertą polskich producentów. Targi to wydarzenie, podczas którego odbędą się również pokazy pracy maszyn na polach testowych, wystawa maszyn zabytkowych. Targi to także szeroka oferta wystawców z branży nawozów, środków ochrony roślin i innych branż związanych z rolnictwem i nie tylko. Na rolników czekać będą także seminaria i spotkania ze specjalistami Państwowych Instytutów Badawczych, umożliwiające zdobycie fachowej wiedzy i wymianę doświadczeń.

 

Dużo atrakcji dla odwiedzających

Odwiedzający będą mogli skorzystać z bogatej listy wydarzeń towarzyszących m.in. pokazy nowoczesnych technologii przygotowane przez Politechnikę Rzeszowską; wystawa sprzętu wojskowego, pokazy sokolnicze, zwierzęta gospodarskie, a także miasteczko rozrywki dla dzieci, promocja podkarpackich samorządów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Agro Targi Wschód to położone bezpośrednio przy węźle autostrady A4, miejsce promocji dorobku rolniczego, gospodarczego i dziedzictwa kulturowego regionu. Bezpośrednia bliskość Ukrainy to doskonała okazja do spotkań rolników i przedsiębiorców z Polski i Ukrainy, szansa poznania wschodniego rynku oraz tworzenia kontaktów handlowych.

 

Partnerzy Agro Targów

Partnerami tegorocznej edycji targów zostały centrale rządowych agencji: Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Patronatem honorowym wydarzenie objęli:
– Marek Kuchciński – Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej;
– Jan Krzysztof Ardanowski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi;
– Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego;
– prof. dr hab. Wiesław Bielawski – Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie;
– prof. dr hab. Sylwester Czopek – Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Patronat medialny nad targami objęła Telewizja Polska Program Pierwszy, a także liczne media branżowe i regionalne.

Więcej informacji:

www.agrotargiwschod.pl.

https://www.facebook.com/AgroTargiWschod/

https://www.facebook.com/events/392376454949050/

 

 

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników