środa, 28 lutego, 2024

Godło „Doceń polskie” dla produktów Hochland Polska

spot_img

Ser Kremowy Hochland, Naturalnie, że pyszny!  Gouda oraz Almette puszysty serek twarogowy bez laktozy śmietankowy otrzymały certyfikaty „Doceń polskie” przyznawane w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacyjnego „Doceń polskie”.  Oba produkty zdobyły maksymalne noty we wszystkich kategoriach i przyznano im najwyższy Laur Programu – Godło “Doceń polskie TOP PRODUKT”.

To dla nas duże wyróżnienie, a zarazem mobilizacja do dalszej pracy. Jesteśmy dumni, że oba zgłoszone przez nas produkty uzyskały maksymalne możliwe noty i najwyższe wyróżnienie. Godło „Doceń polskie” potwierdza najwyższą jakość naszych serów – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. – To dowód na to, że nasze strategie, tj. stawianie na lokalnych dostawców i sprawdzonych partnerów biznesowych oraz przykładanie ogromnej wagi do jakości i pochodzenia surowców, sprawdzają się.  – dodaje.

XXXVII Certyfikacja Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, który jest realizowany od 2011 roku,  odbyła się pod koniec października 2020 roku. Celem programu jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. W atestacji mogą wziąć udział produkty posiadające tzw. polski akcent – są wytwarzane z rodzimych składników, na podstawie tradycyjnej receptury lub na terenie naszego kraju. Honorowy patronat nad programem sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Ser Kremowy Hochland, Naturalnie, że pyszny! to 100% naturalnych składników i 100% pysznego smaku.  Oprócz zgłoszonego do certyfikacji wariantu Gouda jest dostępny w czterech innych smakach: ze śmietanką, Gouda z pomidorami i szczypiorkiem, Maasdamer, Emmentaler.

Serki twarogowe Almette bez laktozy to propozycja dla tych, którzy ze względu na nieefektywne trawienie laktozy, nie mogą spożywać standardowych wyrobów mlecznych. Wybierając Almette bez laktozy, osoby te nie muszą rezygnować z nabiału i nadal mogą cieszyć się ulubionymi smakami. Oprócz wariantu śmietankowego, który został zgłoszony do certyfikacji i doceniony przez Lożę Ekspertów, Almette bez laktozy dostępny jest również z ziołami.

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x