wtorek, 16 lipca, 2024
spot_img

Farm Manager 2022 już jest dostępny na PS4 i PS5!

spot_img

Kultowa już gra o tematyce rolniczej wraca w nowej odsłonie. Już od 28 kwietnia Farm Manager 2022 będzie dostępny na PS4 i PS5!. Gra pozwala na wcielenie się w rolnika i zarządzanie własnym gospodarstwem rolnym. Farm Manager 2022 oferuje rozbudowane możliwości uprawy roli i hodowli zwierząt, a także np. zarządzania pracownikami czy dbania o maszyny. Wcześniej tytuł spotkał się z pozytywnym przyjęciem na PC i konsolach Xbox.

Na czym polega gra Farm Manager?

Farm Manager 2022 to gra stworzona przez polskie studio Cleversan Games. W ubiegłym roku tytuł – jako Farm Manager 2021 – zadebiutował na PC, a w marcu br. trafił na Xbox One i Xbox Series X/S. Na PlayStation 4 grę wydaje Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa także na PlayStation 5.

Farm Manager 2022 to druga odsłona popularnej serii ekonomicznych strategii rolniczych. Rozgrywka koncentruje się na prowadzeniu i rozwijaniu gospodarstwa rolnego. Gracz musi dbać zarówno o uprawę roli i hodowlę zwierząt, jak i np. o maszyny rolnicze czy zatrudnianie pracowników. Spory wpływ na rozgrywkę mają przy tym pory roku oraz zmienne warunki pogodowe.

Farm Manager 2022 – co nowego?

„To gra kompleksowo podchodząca do rolniczej działalności, zapewniająca długie godziny relaksującej i wciągającej zabawy. W Farm Manager 2022 gracz zaczyna oczywiście od skromnej działki, a cała reszta zależy już od niego. Twórcy przygotowali całą masę ciekawych opcji, więc pole do działania jest naprawdę duże” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

W Farm Manager 2022 twórcy proponują graczom wiele ulepszeń i nowych elementów w porównaniu do pierwszej odsłony serii. Wyraźnie zwiększono liczbę gatunków roślin, zwierząt oraz maszyn. Nie brakuje też różnych budynków specjalnych (np. garaż mechanika i centrum weterynaryjne) oraz nowych możliwości automatyzowania procesów zarządzania gospodarstwem. Większy nacisk położono teraz także na kwestie finansowe oraz zdarzenia losowe.

Główne cechy gry:

● prowadzenie i rozwój gospodarstwa rolnego;

● uprawa roli, hodowla zwierząt;

● zarządzanie pracownikami;

● wiele maszyn rolniczych;

● pory roku i zmienna pogoda

Gra dostępna jest w następujących miejscach:

● Farm Manager 2022 (PlayStation Store):https://store.playstation.com/concept/10004696/

● Media pack: https://ult.ink/FarmManager_PS4

● Farm Manager 2022 (Microsoft Store):https://www.xbox.com/games/store/farm-manager-2022/9nn6bm65s46b

● Farm Manager 2021 (Steam):https://store.steampowered.com/app/1123830/Farm_Manager_2021/

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x