wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img

Dodatkowe możliwości wzięcia kredytu? Dowiedz się kto oferuje nowe usługi

spot_img

Kredyty dla gospodarstw?

Bank Pocztowy i Lechpol

Bank Pocztowy podpisał umowę z firmą Lechpol. Klienci tej polskiej rodzinnej firmy sektora rolniczego z siedzibą w Szubinie, zyskali teraz możliwość korzystania z preferencyjnych linii kredytowych banku. Dotyczy to rolników z 41 powiatów w woj. wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim oraz zachodniopomorskim. Pozyskane w ten sposób środki finansowe, rolnicy będą mogli przeznaczyć na zakup nawozów i środków do produkcji rolnej.

Materiał siewny i środki ochrony

Lechpol z Szubina specjalizuje się w dostarczaniu materiału siewnego, nawozów i środków ochrony roślin. Liczba odbiorców firmowej oferty sięga kilku tysięcy gospodarstw. Teraz dodatkowo, w ramach realizacji umowy, Lechpol zaoferuje swoim klientom produkty Banku Pocztowego. W tym celu powstanie sieć mobilnych sprzedawców współpracujących z doradcami banku. Organizowane będą również szkolenia dla pracowników nowej sieci. Natomiast klienci – Rolnicy uzyskają dostęp do uproszczonej i szybszej metody oceny zdolności kredytowej. W ofercie banku znajdą się głównie  kredyty odnawialne na 48 miesięcy, z finansowaniem w kwocie do 200 tysięcy złotych.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło i foto: Rzecznik Prasowy Banku Pocztowego

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników