wtorek, 28 listopada, 2023
spot_img

Dodatkowe możliwości wzięcia kredytu? Dowiedz się kto oferuje nowe usługi

spot_img

Kredyty dla gospodarstw?

Bank Pocztowy i Lechpol

Bank Pocztowy podpisał umowę z firmą Lechpol. Klienci tej polskiej rodzinnej firmy sektora rolniczego z siedzibą w Szubinie, zyskali teraz możliwość korzystania z preferencyjnych linii kredytowych banku. Dotyczy to rolników z 41 powiatów w woj. wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim oraz zachodniopomorskim. Pozyskane w ten sposób środki finansowe, rolnicy będą mogli przeznaczyć na zakup nawozów i środków do produkcji rolnej.

Materiał siewny i środki ochrony

Lechpol z Szubina specjalizuje się w dostarczaniu materiału siewnego, nawozów i środków ochrony roślin. Liczba odbiorców firmowej oferty sięga kilku tysięcy gospodarstw. Teraz dodatkowo, w ramach realizacji umowy, Lechpol zaoferuje swoim klientom produkty Banku Pocztowego. W tym celu powstanie sieć mobilnych sprzedawców współpracujących z doradcami banku. Organizowane będą również szkolenia dla pracowników nowej sieci. Natomiast klienci – Rolnicy uzyskają dostęp do uproszczonej i szybszej metody oceny zdolności kredytowej. W ofercie banku znajdą się głównie  kredyty odnawialne na 48 miesięcy, z finansowaniem w kwocie do 200 tysięcy złotych.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło i foto: Rzecznik Prasowy Banku Pocztowego

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników