poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Doceniamy Waszą rolę! 15 maja świętujemy Dzień Rolnika!

spot_img

Rolnicy i rolniczki, ciężko pracujący na roli i w swoich gospodarstwach zasługują na swoje święto. Firma Kramp i Grene po raz trzeci przenosi obchody Patronalnego Dnia Rolników 15 maja do sklepów detalicznych Grene na terenie całej Polski.

15 maja obchodzimy wspomnienie św. Izydora Oracza, patrona rolników, osób ciężko pracujących i zwierząt domowych. Z tej okazji znajdźmy czas, aby podziękować i złożyć wyrazy uznania rolnikom, którzy nas karmią, którzy dają pracę innym ludziom i dbają o ziemię dla przyszłych pokoleń. Razem z firmą Kramp i Grene życzmy im zdrowia, pomyślności, obfitych plonów i sprzyjającej pogody.

Rolnicy, doceniamy Waszą rolę. Dlatego 16 maja w sklepach Grene czekają na Was upominki, które z pewnością przydadzą się w Waszej codziennej pracy!

Od początku 2022 roku Kramp prowadzi kampanię pt. „Doceniamy Twoją rolę”. Akcja ma na celu podkreślanie wyjątkowości gospodarzy i gospodyń, którzy całe swoje życie poświęcają uprawie roli i hodowli zwierząt, a przy tym są niezwykle skromnymi ludźmi, nie zdającymi sobie sprawy z tego, jak ważna jest ich praca. Kramp podkreśla, że docenia codzienne zaangażowanie rolników i chce o tym głośno mówić, jako ich reprezentant w całym polskim społeczeństwie.

Z okazji Dnia Rolnika Kramp przygotował specjalny film. Można go zobaczyć tutaj: https://doceniamytwojarole.pl/#video

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x