niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Dni otwarte marki Deutz – Fahr

spot_img

2 września w całym kraju odbywały się Dni otwarte Deutz – Fahr organizowane przez dealerów tej marki. My odwiedziliśmy Rudnik Szlachecki (woj. lubelskie) oraz dealera firmę Savona Sp. z. o.o.

Ciągniki Deutz – Fahr

Odwiedzający mogli obejrzeć całą gamę ciągników rolniczych i sadowniczych oraz kombajnów. Wśród ciągników sadowniczych można było obejrzeć serię Agro Plus F Keyline dostępnych o mocach 55 – 75 KM. Natomiast wśród ciągników rolniczych bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się seria E, która weszła na rynek w bieżącym roku zastępując tym samym serię Agrolux. Ciągniki te oferowane są w wersji bez kabiny lub z polską kabiną firmy Naglak. Dostępne są w czterech mocach od 65 do 97 KM. Poza tym odwiedzający mogli obejrzeć serię D, dostępną dla klientów od 3 lat i ciągle możliwych do rejestracji. Ciągniki z tej serii nie posiadają dodatkowych obciążeń jeżeli chodzi o emisję spalin tj. AdBlue czy filtr cząstek stałych. Seria ta cieszy się dużą popularnością, szczególnie jako ciągnik pomocniczy. Obejrzeć można było również ciągniki z serii G, które są zaliczane do ciągników klasy średniej, oferowane o mocach w przedziale 70 – 110 KM. Jednak największe zainteresowanie wzbudzały ciągniki z serii 6.  Warto dodać, że modele Agrotron 6165 oraz Agrotron 6165 RCShift objęte zostały programem „Mistrzowska Oferta”, która obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów.

Nowość Deutz – Fahr

Natomiast wśród kombajnów można było zobaczyć najnowszy kombajn z serii 5, która dedykowana jest małym i średnim gospodarstwom. Posiada on zespół żniwny o szerokości 4,2 m oraz rozdrabniacz słomy i silnik o mocy 180 KM. Seria ta jest odpowiedzią na potrzeby klientów co do mocy silnika. Warto dodać, że kombajn serii 5 podczas tegorocznych żniw był testowany przez jednego z okolicznych klientów firmy Savona Sp. z o.o. Maszyna spisała się bardzo dobrze, co pozwala twierdzić, że w przyszłym sezonie kombajn ten będzie się cieszył szczególnym zainteresowaniem. Natomiast najbardziej znaną serią marki Deutz – Fahr jest seria 6, przeznaczona dla średnich i dużych gospodarstw. W ofercie są również większe kombajny, przeznaczone dla dużych gospodarstw, czyli seria 7 i 9.

Nie tylko maszyny

Dni otwarte były okazją do zasięgnięcia wiedzy odnośnie prezentowanych modeli, jak również szansą na spotkanie z przedstawicielem BGŻ PNB Paribas, który udzielał informacji na temat możliwości kredytowania maszyn. Zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych czekało wiele atrakcji oraz konkursów. Był to również czas na wspólne biesiadowanie. OW

Deutz - Fahr

Podczas Dni otwartych marki Deutz – Fahr można było obejrzeć całą gamę ciągników oraz kombajnów.

Deutz - Fahr

Najnowsza seria kombajnów Deutz – Fahr to seria 5, dedykowana małym i średnim gospodarstwom.

Deutz - Fahr

Największe zainteresowanie wzbudzały modele z serii 6.

Deutz - Fahr

Seria E bez kabiny.

Deutz - Fahr

Seria E z kabiną.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x