niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img

Dni Otwarte John Deere Wiosna 2024 pod znakiem nowych technologii!

spot_img

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi technologiami w rolnictwie? Dni Otwarte John Deere to wydarzenie, które umożliwi Ci zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz przetestowanie nowoczesnych maszyn. Wydarzenia odbędą się u wybranych autoryzowanych dealerów John Deere na przestrzeni maja i lipca bieżącego roku, oferując szeroki wachlarz prelekcji i warsztatów.

Innowacyjne rozwiązania rolnictwa precyzyjnego

Podczas Dni Otwartych John Deere, uczestnicy będą mieli okazję zagłębić się w świat rolnictwa precyzyjnego. Tegoroczny cykl spotkań „Technologia – jakie to proste” skupi się na praktycznym podejściu do nowych technologii oraz ich zastosowaniu w codziennej pracy rolniczej. Uczestnicy dowiedzą się, jak nowe technologie mogą zwiększyć wydajność i efektywność ich gospodarstw.

Użyteczność i wyższa efektywność – technologie w rolnictwie

Eksperci John Deere przedstawią najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak system Data Sync Setup, który umożliwia synchronizację danych w czasie rzeczywistym. Dzięki temu narzędziu rolnicy mogą zaoszczędzić czas, zwiększyć precyzję oraz uniknąć kosztownych błędów. Warsztaty obejmą zarządzanie polami oraz tworzenie map aplikacyjnych z Operations Center.

„Korzystanie z map aplikacyjnych pozwala indywidualnie podejść do różnych obszarów tego samego pola, poprzez precyzyjne określenie odpowiednich dawek wysiewu, nawożenia lub środków ochrony roślin właściwych dla każdej strefy pola, biorąc pod uwagę poziom jej produktywności. Takie podejście pozwala zarówno zaoszczędzić stosowane produkty, jak i zwiększyć wydajność plonów poprzez maksymalizację wykorzystania potencjału zróżnicowanego pola.” – mówi Piotr Ziemecki, John Deere Polska.

Dokładne Opryski – wysoka jakość ochrony roślin

Podczas Dni Otwartych uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi modelami opryskiwaczy, w tym z serii M700(i), R700i, M900(i) oraz R900i. Warsztaty praktyczne skupią się na codziennej obsłudze tych maszyn, w tym na technikach aktywnej pauzy oraz prawidłowym rozcieńczaniu środków ochrony roślin.

Więcej technologii, więcej możliwości

Eksperci John Deere przedstawią również najnowsze zmiany w modelu ciągnika 6R250 oraz w serii 7R. Uczestnicy dowiedzą się, jakie innowacje zostały wprowadzone, aby zwiększyć wydajność i komfort pracy.

„Reaktywny układ kierowniczy pozwala na jeszcze wygodniejsze i bardziej precyzyjne utrzymanie toru jazdy, komfortowe wchodzenie w zakręty oraz poruszanie się na rondach i klasycznych skrzyżowaniach na drogach publicznych. Dzięki temu rozwiązaniu, dostępnemu teraz we wszystkich ciągnikach serii 7, poprowadzimy ciągnik na podobieństwo samochodu osobowego” – wyjaśnia Szymon Kaczmarek, John Deere Polska.

Kalendarz dni otwartych

Zachęcamy do kontaktu z zaufanymi autoryzowanymi dealerami marki John Deere, aby potwierdzić termin Dni Otwartych i zarezerwować miejsce na warsztatach. Poniżej lista dealerów biorących udział w wydarzeniu:

  • Wanicki Serwis
  • PHP Agro-Efekt
  • AGRO-SIEĆ Maszyny
  • FRICKE Maszyny Rolnicze

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x