czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Deszczowy piątek [POGODA]

spot_img

W nocy drobne opady śniegu i deszczu pojawiać się będą na Kaszubach, Kujawach (północ, zachód, centrum regionu), wschodzie Wielkopolski, zachodzie Łódzkiego, Opolszczyźnie, krańcach zachodnich kraju a także w Tatrach i Bieszczadach. Suma opadów nie przekroczy 2-3 milimetrów. Na wschodzie przeważnie pochmurno. Rozpogodzenia utrzymają się tylko od Podlasia po Mazowsze i wschód Łódzkiego, oraz na północy kraju. Temperatura spadnie do około -3/0 stopni. Na zachodzie, wschodzie i południu około +1 stopnia.

W ciągu dnia sporo opadów deszczu do 5 milimetrów pojawiać się będzie na Warmii, Pomorzu Gdańskim, Kujawach (północ, zachód, wschód i centrum regionu), do 7 milimetrów w Bieszczadach i Tatrach. Symbolicznie pokropi również na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce.

Przejaśnienia pojawią się na południu i w centrum kraju.

Temperatura znacznie wyższa niż ostatnio. +3/4 stopnie pokażą termometry na północy i wschodzie kraju, +5/6 stopni na zachodzie i w centrum, do +7/8 stopni od Dolnego Śląska po Małopolskę.

Wiatr umiarkowany, silniejszy niż w ostatnich dniach.

Łukasz Sieligowski 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników