wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img

Damian Janikowski z Go On Nutrition

spot_img

Go On Nutrition – wiodąca marka suplementów dla sportowców, wspiera Damiana Janikowskiego przed nadchodzącą walką w ramach KSW 59. Już w najbliższą sobotę (20 marca), Janikowski – utytułowany polski zapaśnik i ambasador marki Go On Nutrition, zmierzy się z Jasonem Radcliffem.  

Damian Janikowski może poszczycić się licznymi sportowymi osiągnięciami. Jest medalistą igrzysk olimpijskich w Londynie, wicemistrzem świata, wicemistrzem Europy, kilkukrotnym mistrzem Polski. Jego bogata kariera sportowa i zdobyte tytuły od lat budzą szacunek kibiców. Obecnie jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki MMA w polskiej federacji KSW. W zbliżającej się gali KSW 59, w jednej z głównych walk wieczoru, kibice zobaczą starcie Damiana Janikowskiego z Anglikiem Jasonem Radcliffem. 

Damian Janikowski jest stałym ambasadorem marki Go On Nutrition – suplementów diety i odżywek białkowych dla sportowców. Promuje je poprzez wiele aktywności w kanałach digital, kładąc główny akcent na ich skuteczne działanie w suplementacji zawodowych sportowców. – Odpowiednia suplementacja jest konieczna, zwłaszcza przed startami, takimi jak nadchodząca walka w ramach KSW – podkreśla Damian Janikowski. – To niezbędne wsparcie, które w połączeniu z treningami, pozwala budować siłę, wytrzymałość, kondycję. Go On Nutrition spełnia moje potrzeby dietetyczne, dostarczając odpowiedniej ilości białka. 

GO ON Nutrition to marka firmy Sante, która od 29 lat jest ekspertem w dziedzinie zdrowego odżywiania i propagatorem zdrowego stylu życia. Asortyment obejmuje najwyższej jakości suplementy diety, o znakomitej przyswajalności, wysokiej skuteczności i doskonałym smaku. – Nasza marka to sprawdzona suplementacja na światowym poziomie – mówi Agnieszka Szlaska, Dyrektor ds. Komunikacji z Sante. –  Stworzyliśmy ją, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy na temat żywności funkcjonalnej oraz wpływie diety na zdrowie. Produkty Go On Nutrition idealnie odpowiadają potrzebom zawodowych sportowców. To dla nas wielka satysfakcja, iż zdobyły zaufanie tak utytułowanych zawodników, jak Damian Janikowski i stanowią dla nich wsparcie również przed ważnymi startami. 

Na kanale YT Go On Nutrition jest dostępny wywiad z Damianem Janikowskim, w którym mówi o przygotowaniach do walki, szansie na wygraną i motywacji. 

Źródło: informacja prasowa Sante

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x