niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img

Czwartek z przelotnymi opadami deszczu i burzami [POGODA]

spot_img

Przed nami ciepła noc. Na wschodzie gorąca. Temperatura spadnie w pobliże 12 stopni na Kaszubach, 13 stopni na zachodzie, 14 stopni na południu i północy, 15-16 stopni w centrum i 16-18 stopni na wschodzie kraju oraz na południowym i środkowym Mazowszu. Opady deszczu i burze możliwe są w pasie od Mławy, Płocka po Warszawę, Grójec, Sochaczew, Radom, Kielce, Sandomierz, Puławy.

W ciągu dnia w każdym województwie pojawią się przelotne opady i burze. Jest jednak obszar gdzie zjawisk będzie zauważalnie więcej-Podkarpacie, Małopolska, Świętokrzyskie oraz Warmia i Żuławy.

Będzie to bardzo parny, duszny dzień.

W kolejnych dniach burze będą codziennością w naszym kraju. Ale nie będzie ich jakoś bardzo dużo. Największe ryzyko burz będzie od Jeleniej Góry po Kłodzko, Opole, Katowice, Kraków, Nowy Sącz, Rzeszów. Najmniejsze szanse na burze mieć będzie pas od Zielonej Góry po Kalisz, Łódź, Suwałki, Białystok.

Łukasz Sieligowski 

 

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników