środa, 17 lipca, 2024
spot_img

Ciepła i słoneczna środa [POGODA]

spot_img

Przed nami najcieplejszy dzień na północy kraju w tym tygodniu.

Noc zapowiada się cieplejsza niż miniona. Na zachodzie, północy i w centrum nie będzie mniej niż 5 stopni. Nieco chłodniej na wschodzie, gdzie przy gruncie pojawią się nawet przymrozki. Noc w całym kraju pogodna.

W ciągu dnia w całym kraju bardzo dużo słońca. Miejscami niebo zupełnie bezchmurne. Termometry w niemal całym kraju przekroczy 15 stopni. Najchłodniej na Podlasiu i Mazurach, gdzie zobaczymy 13 stopni. 14 stopni na Warmii i północy Lubelszczyzny oraz Mazowsza, 16 stopni na Pomorzu Gdańskim, Kujawach, Ziemi Łódzkiej, Mazowszu, Podkarpaciu i w Świętokrzyskiem. 17-18 stopni na Ziemi Lubuskiej, Dolnym Śląsku, Górnym Śląsku, Wielkopolsce i w Małopolsce. Miejscami w okolicy Krakowa, Opola, Wrocławia, Legnicy możemy mieć 19 stopni.

Wiatr umiarkowany, tylko w okolicy Krakowa słaby.

Już dziś ostrzegam przed dużymi przymrozkami od niedzieli. Niedzielny, poniedziałkowy i wtorkowy poranek przyniesie spadki temperatur do -9/-4 stopni.

Łukasz Sieligowski 

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników