wtorek, 5 grudnia, 2023
spot_img

Chcesz mieć wpływ na działanie UE? – Twój głos się liczy!

spot_imgspot_img

Oceń unijną rolną politykę

Konsultacje dla rolników

Do 11 września 2020 r. rolnicy, producenci rolni, stowarzyszenia i organizacje sektora rolnego, mogą się wypowiedzieć w sprawie polityki promocyjnej Unii Europejskiej w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich. Konsultacje organizowane przez Komisję Europejską to też ważna okazja do wyrażenia opinii w sprawie unijnej Wspólnej Polityki Rolnej (WPR).

Co zrobić by się opłacało?

Celem konsultacji jest ocena polityki promocji rolnictwa Unii Europejskiej, wspólnej polityki rolnej (WPR) i działań na rzecz zwiększenia opłacalnej produkcji żywności, efektywności środowiskowej i zrównoważonego rozwoju terytorialnego Rolnictwo UE.
Uczestnicy konsultacji mają też szansę oceny tego jak polityka UE radzi sobie z realizacją działań na rzecz rolnictwa i jego promocji w obecnej sytuacji.

Jak się wziąć udział?

Rolnicy i organizacje zainteresowane udziałem w konsultacjach mogą wypełnić internetowe kwestionariusze online dostępne na stronie internetowej Komisji Europejskiej. Można się też kontaktować bezpośrednio z KE za pośrednictwem adresu e-mail: agri-evaluation@ec.europa.eu

Więcej informacji pod linkiem:

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/1859-Evaluation-of-the-EU-agricultural-promotion-policy/public-consultation

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło: Komisja Europejska
Foto: Pixabay

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników