środa, 20 października, 2021
spot_img

Chcesz mieć wpływ na działanie UE? – Twój głos się liczy!

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Oceń unijną rolną politykę

Konsultacje dla rolników

Do 11 września 2020 r. rolnicy, producenci rolni, stowarzyszenia i organizacje sektora rolnego, mogą się wypowiedzieć w sprawie polityki promocyjnej Unii Europejskiej w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich. Konsultacje organizowane przez Komisję Europejską to też ważna okazja do wyrażenia opinii w sprawie unijnej Wspólnej Polityki Rolnej (WPR).

Co zrobić by się opłacało?

Celem konsultacji jest ocena polityki promocji rolnictwa Unii Europejskiej, wspólnej polityki rolnej (WPR) i działań na rzecz zwiększenia opłacalnej produkcji żywności, efektywności środowiskowej i zrównoważonego rozwoju terytorialnego Rolnictwo UE.
Uczestnicy konsultacji mają też szansę oceny tego jak polityka UE radzi sobie z realizacją działań na rzecz rolnictwa i jego promocji w obecnej sytuacji.

Jak się wziąć udział?

Rolnicy i organizacje zainteresowane udziałem w konsultacjach mogą wypełnić internetowe kwestionariusze online dostępne na stronie internetowej Komisji Europejskiej. Można się też kontaktować bezpośrednio z KE za pośrednictwem adresu e-mail: agri-evaluation@ec.europa.eu

Więcej informacji pod linkiem:

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/1859-Evaluation-of-the-EU-agricultural-promotion-policy/public-consultation

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło: Komisja Europejska
Foto: Pixabay

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

23,796FaniLubię
592ObserwującyObserwuj
8,790SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły