niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img

Case IH & Steyr Octoberfest, czyli dni otwarte w Agro Rami

spot_img

W dniu dzisiejszym w oddziale Agro Rami we Wrześni odbyły się dni otwarte dla rolników, gdzie zaprezentowany został sprzęt rolniczy Case IH, ciągniki Steyr oraz maszyny innych marek. Wśród maszyn można było zobaczyć ciągniki, ładowarki, kombajn zbożowy, prasy, siewniki, pługi oraz rozrzutnik.

Kilka słów o Agro Rami

Główna siedziba firmy mieści się Kucharach koło Kalisza, gdzie również znajduje się punkt handlowy. Oddział ze Wrześni jest drugim punktem firmy i działa od początku bieżącego roku. Jest jeszcze trzeci niewielki punkt handlowy koło Obornik Wielkopolskich w miejscowości Kowanówek, który służy również do sprzedaży części zamiennych. Agro Rami działa na rynku od 27 lat, jest to firma rodzinna. Obecnie zatrudnianych jest łącznie około 120 osób.

Duży wybór maszyn

Na dniach otwartych w oddziale we Wrześni zaprezentowane zostały maszyny Case IH i Steyr. Rolnicy mieli okazję zobaczyć również ładowarki teleskopowe Case IH Farmalift, które jak podkreślał dyrektor handlowy Agro Rami Tomasz Polak, cieszą się coraz większą popularnością. Przedstawiono również ciągniki Case IH z serii Puma oraz z serii Farmall 95A, które ze wszystkich ciągników znajdujących się w portfolio Case IH cieszą się największa popularnością, co oznacza że najlepiej się sprzedają. Rolnicy mogli również zobaczyć modele ciągników Case IH Farmall 75A i 55A, które są nowością. We Wrześni zaprezentowano również jedną z największych maszyn na placu, czyli wyjątkowym, jednorotorowy kombajn zbożowy Case IH Axial-Flow 6140. Wśród maszyn zaprezentowano również ciągnik z wyjątkowej marki Steyr 4085, uważanej za markę premium. Oddział Agro Rami we Wrześni poza punktem sprzedaży zawiera również halę serwisową na dwa miejsca do naprawy maszyn. Dużym ułatwieniem dla firmy jest również posiadanie własnego działu logistycznego wyposażonego w  ciężarówki i niskopodwozia, co pozwala na szybki i łatwy transport w każde potrzebne miejsce.
Agro Rami jest również dilerem szerkiej gamy maszyn marek Pronar, Agro-Masz, Kvernelad oraz rozpoczynają współpracę z marką Pichon, gdzie na placu można było podziwiać rozrzutnik owej marki.

  

 

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x