czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

Była dyrektor GDOŚ, Polskie Agencji Atomistyki i magister zarządzania. Beata Nowosielska została nowym zastępcą Prezesa ARiMR

spot_img

Kontrowersyjna postać Beaty Nowosielskiej wraca na kolejne ważne stanowisko. Tym razem będzie pełniła funkcję zastępcy prezesa ARIMR. 

Dla tych którzy nie pamiętają bądź nie wiedzą, Beata Nowosielska w latach 2014-2016 związana była z warszawskim samorządem jako radna. Od 2016 do 2017 roku pracowała w Ministerstwie Środowiska z którego została wydalona za obelgi wobec polityków opozycji. Następnie objęła stanowisko dyrektora GDOŚ a następnie Polskiej Agencji Atomistyki gdzie odpowiadała za finanse urzędów, zamówienia publiczne i zarządzanie zasobami ludzkimi.

Cofając się do początków kariery, nowa zastępczyni jest magistrem socjologii. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu zarządzania strategicznego, polityki ochrony środowiska a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Obecnie studiuje ochronę danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Posiada również tytuł Master of Bussines Administration oraz uprawnienia zawodowe kontrolera finansowego. 10 grudnia 2021 r. została powołana na stanowisko Zastępcy Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Do obowiązków nowego zastępcy prezesa ARiMR należy nadzorowanie ::

  • Departamentu Administracyjno – Gospodarczego
  • Departamentu Finansowego
  • Departamentu Księgowości
  • Departamentu Zarządzania Należnościami 

Źródło: ARIMR
Zdj;arimr

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslwlallll
Miroslwlallll
10 miesięcy temu

Straszna kobieta dobrze ze juz nie ma jej nigdzie i oby nie powróciła. Ogólnie zrobila karierę przez łóżko z niejakim Łukaszem M. … który obecnie jest PEJ Prezesem. Ale jaki kraj takie kwalifikacje

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x