środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

BKT dla rolnictwa i sportu

spot_img

SIMA w Paryżu to świetne targi dla agrobiznesu i możliwości zaprezentowania się. W tym roku BKT zdecydowało się zająć strony nie tylko na polu rolnictwa, ale także na boisku sportowym. W szczególności na boiskach piłkarskich Coupe de la Ligue BKT.

BKT na boisku

W 2018 roku dużo mówiono o grupie indyjskiej wśród głównych graczy na światowym rynku opon off-highway, ponieważ podjęła ona kilka wielkich sponsorów sportowych na całym świecie – szczególnie znaczących z tych we Francji. Począwszy od tego sezonu do 30 czerwca 2024 r., Grupa faktycznie nazywała się Coupe de la Ligue soccer, obecnie nazywa się Coupe de la Ligue BKT, dzięki umowie zawartej z Ligue de Football Professionel (LFP) podmiot promujący konkurencję. To pierwszy raz, kiedy indyjska firma zainwestowała w piłkę nożną we Francji. „Z dumą patrzymy na markę BKT oficjalnie stowarzyszoną z jednym z najbardziej cenionych i wspieranych konkursów piłkarskich we Francji” – powiedział pan Arvind Poddar, prezes i dyrektor zarządzający państw BKT. „To partnerstwo jest częścią długofalowej strategii, która pozwala nam być bliżej naszych użytkowników końcowych i zwiększyć naszą świadomość marki na rynku francuskim.”

Opona o największych rozmiarach

Podczas tegorocznej edycji targów SIMA firma BKT prezentowała się jako światowa premiera największego rozmiaru, jaki BKT kiedykolwiek zbudował dla radialnej opony rolniczej. Jest to AGRIMAX FORCE, w wersji IF 750/75 R 46, o średnicy nie mniejszej niż 2,30 metra.

AGRIMAX FORCE to najpopularniejsza i najbardziej doceniana seria opon BKT, symbol statusu produktu par excellence. Jednak nowa opona najlepiej łączy filozofię stojącą za niemożliwym do powstrzymania rozwojem produktów BKT. Co więcej, firma stale słucha zmieniających się potrzeb w globalnym segmencie rolnictwa, gdzie popyt i rodzaj sprzętu, gruntów i zmiany klimatu. Z AGRIMAX FORCE IF 750/75 R 46, BKT pokazuje, że jest w stanie stawić czoła wyzwaniom rynkowym, wyświetlając zaawansowaną inżynierię projektów i inaugurując erę gigantycznych opon.

AGRIMAX FORCE to idealne połączenie wydajności, wydajności, elastyczności i odporności. Opona najnowszej generacji ma wszystkie zalety wyposażenia ciągników o mocy powyżej 250 KM. Dzięki technologii IF AGRIMAX FORCE działa przy niższym ciśnieniu powietrza w porównaniu ze standardową oponą o tym samym obciążeniu. Poza tym oferuje sprzęt uprawowy o większej powierzchni na glebie, co prowadzi do wysokiej zdolności do flotacji plus równomierny rozkład obciążeń przy niskim ciśnieniu.

źródło/fot. mat. prasowe BKT

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x