niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Bayer z nowym szefem dywizji Crop Science w Europie Środkowo-Wschodniej i państwach bałtyckich

spot_img

Na początku lipca br. Laércio Bortolini został mianowany dyrektorem dywizji Crop Science firmy Bayer dla Polski, Czech, Słowacji i krajów bałtyckich. Pozostaje również na stanowisku szefa w Ukrainie. Obecnie z Warszawy kieruje zespołem prawie 600 pracowników. Zastąpił Antoine’a Berneta, który objął stanowisko dyrektora zarządzającego dywizji Crop Science firmy Bayer w Kanadzie.

Bayer nowy szef dywizji Crop Science w Europie Środkowo-Wschodniej i państwach bałtyckich

Od zarządzania gospodarstwem rolnym do dyrektora dywizji Crop Science w Bayer

Laércio Bortolini, pochodzący z Brazylii, niedawno objął stanowisko dyrektora dywizji Crop Science w firmie Bayer odpowiedzialnej za pozycję rynkową i rozwój oferty dla sektora rolniczego. Obejmuje to środki ochrony roślin, nasiona, zaprawy nasiennne oraz rozwiązania cyfrowe dla gospodarstw. Bortolini ukończył studia z zakresu agronomii na Uniwersytecie Stanowym w Ponta Grossa, a także studia menedżerskie, zdobywając dyplomy MBA i EMBA. W zeszłym roku wraz z rodziną przeniósł się do Warszawy.

Bortolini jest związany z firmą Bayer od czterech lat. Dotychczas pełnił funkcję szefa dywizji Crop Science na Ukrainie, którą nadal sprawuje. Wcześniej przez osiemnaście lat zajmował stanowiska menedżerskie w firmie Monsanto, która następnie została przejęta przez Bayer. Karierę rozpoczął od zarządzania gospodarstwem rolnym.

“Bayer inwestuje ponad 3 miliardy euro rocznie w badania i rozwój aby zapewnić rolnikom innowacyjne rozwiązania, pozwalające im zwiększyć produkcję w sposób zrównoważony, zgodnie z naszą wizją #Hunger for None i konceptem #ForBetter. Bayer to nie tylko szerokie portfolio i świetne produkty – mamy najlepszy zespół, a praca tu daje duże możliwości rozwoju. Wszystko to ogromnie mnie motywuje” – mówi Laércio Bortolini.

źródło: BAYER

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x